Кариера в ЕСРИ

България

Eксперт ИТ администратор/Техническа поддръжка

Ref. №: TS 2017

ЕСРИ България, ИТ компания, лидер в сферата на Географските информационни системи, търси да назначи Специалист Бизнес Анализ.

Основни задължения

- Изграждане, администриране и поддръжка на временни технически инфраструктури по проекти на компанията
- Дистанционна работа с клиенти (комуникация, инсталиране, документиране и др.), както и при нужда работа на място
- Бързо и качествено изучаване на нови продукти с цел по-добро познаване на продукта при инсталация
- Консултиране на клиенти за лицензионни политики, продуктова гама и др.
- Подготвяне на техническа документация, свързана със софтуер и хардуер
- Работа с интегрирани политики за информационна сигурност и качество
- Създаване на технически спецификации за търговските продукти, предлагани от организацията

Изисквания

- Висше образование в областта на компютърните науки, компютърно инженерство, информационни технологии, информационни системи или аналогично
- Писмен и говорим английски език за нуждите на документация и инсталация
- Опит с Windows Server 2008/2008R2/2012/2012R2, Windows Xp/Vista/7/8/10
- Опит с IIS, Apache Tomcat
- Опит с MS SQL Server 2008/2008R2/2012, ORACLE, PostgreSQL
- Опит с интегриране, конфигуриране и инсталиране на информационни системи, приложения и приспособяване към инфраструктури от различен тип
- Умения за работа както в екип, така и индивидуално
- Висока степен на отговорност, организираност и инициативност

Предимства

- Microsoft Сертификация: в областта на MCITP
- Познания и/или опит в сферата на Географските информационни системи
- Перфектен говорим и писмен английски
- Опит с технологии за виртуализация
- Познаване на Active Directory, Database Servers, Name Servers, Mail Servers

Предлагаме

Като част от екипа на ЕСРИ България ще имате възможност да участвате в едни от най-предизвикателните и значими ГИС проекти в България. В допълнение ние Ви предлагаме:

- Отлична среда на работа
- Допълнително здравно осигуряване
- Възможности за кариерно развитие
- Работа в млад, професионален и приятен екип

Месторабота

София

Кандидатстване

За да кандидатствате за позицията, моля, попълнете Формата за кандидатстване, като посочите Референтен №: TS 2017 и прикачите автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално.