Кариера в ЕСРИ

България

Application Administrator Експерт

Ref. №:
AA 2023

Есри България, ИТ компания, лидер в сферата на Географските информационни системи, търси да назначи експерт Application Administrator.

Основни задължения

- Инсталиране, интегриране, конфигуриране, администриране и поддръжка на приложни Географски информационни системи, вкл. ОС, СУБД, уеб сървъри, настолни, уеб и мобилни приложения и др.
- Дистанционна работа с клиенти във връзка с инсталиране на базови и приложни ГИС решения, вкл. комуникация, инсталиране, документиране и др., както и при нужда посещения при клиенти
- Инсталиране, интегриране, конфигуриране и поддръжка на приложни информационни системи за вътрешни нужди
- Комуникация с доставчици и партньори
- Управление на събития относно поддръжка на приложни системи
- Бързо и качествено изучаване на нови продукти с цел по-добро им познаване при инсталация
- Консултиране на клиенти за лицензионни политики, продуктова гама и др.
- Подготвяне на техническа документация, свързана със софтуер и системи
- Мониторинг и анализ на приложни системи, вкл. във връзка с поддържане на SLA, наличност на услуги и KPI
- Работа в тясно сътрудничество с отдел Развой и доставчици във връзка с процесите по инсталация, конфигуриране и решаване на проблеми с приложни системи
- Работа с интегрирани политики за информационна сигурност и качество
- Създаване на технически спецификации за търговските продукти, предлагани от организацията

Изисквания

- Висше образование в областта на компютърните науки, компютърно инженерство, информационни технологии, информационни системи или аналогично
- Опит с интегриране, конфигуриране, инсталиране и поддръжка на информационни системи, приложения и приспособяване към инфраструктури от различен тип
- Писмен и говорим английски език за нуждите на работа с техническа документация, инсталация и писмена кореспонденция
- Опит с Windows Server 2008/2008R2/2012/2012R2/2016, Windows 7/8/10
- Опит с Web Application Servers IIS
- Опит с MS SQL Server, ORACLE, PostgreSQL
- Възможност за командировки при нужда за инсталации и др. при клиент на място
- Умения за работа в екипи и индивидуално
- Висока степен на отговорност, организираност и инициативност

Предимства

- Microsoft Сертификация
- Познания/опит в ITIL
- Опит с Help Desk системи
- Познания и/или опит в сферата на Географските информационни системи
- Опит с технологии за виртуализация
- Познания/опит с Linux и Apache Tomcat

Предлагаме

- Отлична среда на работа
- Допълнително здравно осигуряване
- Възможности за кариерно развитие
- Работа в млад, професионален и приятен екип

Месторабота

София

Кандидатстване

За да кандидатствате за позицията, моля, попълнете Формата за кандидатстване, като посочите Референтен №: AA 2023 и прикачите автобиография и мотивационно писмо.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално.

Във връзка с политиката на Есри България ООД за защита на личните данни, ние се ангажираме да обработваме поверително личните данни, които Вие ни изпращате във връзка с кандидатстването за тази обява. За да предприемем стъпки за разглеждане на Вашата кандидатура, ние ще разгледаме изпратената от Вас информация и в случай че сте подходящ за позицията ще се свържем с вас на посочените от Ваша страна контакти. Когато преценим, че сте неподходящ, ще изтрием Вашите лични данни в срок до 1 седмица. Ако преценим, че сте подходящ за нашата организация, но в момента няма отворена позиция за Вас, ще запазим Вашите лични данни на основание нашия легитимен интерес да подбираме и наемаме служители, които са проявили интерес към нас, за срока, за който сте изявили желание, а ако не сте посочили такъв – за срок до 6 /шест/ месеца.

Моля, не ни предоставяйте Ваша информация, която не е необходима с оглед на Вашето кандидатстване при нас.