Кариера в ЕСРИ

България

Търговец

Ref. №:
 SE 2023

ЕСРИ България, ИТ компания, лидер в сферата на Географските информационни системи, търси да назначи Търговец.

Основни задължения

- Реализиране на продажби на информационни системи, базов софтуер, и услуги
- Управление на връзките с клиенти на различни нива
- Идентифициране на клиентските нужди и генериране на бизнес възможности за сключване на сделки
- Генериране на приходи и печалба съгласно утвърдени планове и квоти
- Водене на търговски преговори за определяне на параметри и условия
- Изнасяне на презентации, изготвяне на оферти и управление на комуникацията с клиенти с цел сключване на сделки
- Участие и насочване на маркетинговите дейности на компанията в отделни сектори

Изисквания

- Висше образование в сферата на информационните технологии, икономика или сходно
- Минимум 5г. опит в продажба на Информационни системи и ИТ услуги, включително в публичния сектор
- Умения за управляване на търговски процеси и участници
- Умения за анализ на нужди и дефиниране на решения
- Умения за водене на преговори и затваряне на сделки
- Опит със ЗОП
- Отличен английски език
- Висока степен на лоялност и отговорност
- Организираност и умения за работа в екип

Предлагаме

- Динамична среда на работа
- Възможност за професионално развитие и реализация
- Работа в млад, професионален и приятен екип
- Допълнително здравно осигуряване

Месторабота

София

Кандидатстване

За да кандидатствате за позицията, моля, попълнете Формата за кандидатстване, като посочите Референтен №: SE 2023 и прикачите автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.

Във връзка с политиката на Есри България ООД за защита на личните данни, ние се ангажираме да обработваме поверително личните данни, които Вие ни изпращате във връзка с кандидатстването за тази обява. За да предприемем стъпки за разглеждане на Вашата кандидатура, ние ще разгледаме изпратената от Вас информация и в случай че сте подходящ за позицията ще се свържем с вас на посочените от Ваша страна контакти. Когато преценим, че сте неподходящ, ще изтрием Вашите лични данни в срок до 1 седмица. Ако преценим, че сте подходящ за нашата организация, но в момента няма отворена позиция за Вас, ще запазим Вашите лични данни на основание нашия легитимен интерес да подбираме и наемаме служители, които са проявили интерес към нас, за срока, за който сте изявили желание, а ако не сте посочили такъв – за срок до 6 /шест/ месеца.

Моля, не ни предоставяйте Ваша информация, която не е необходима с оглед на Вашето кандидатстване при нас.