Кариера в ЕСРИ

България

Експерт ГИС и Геодезия

Ref. №: GG2023

ЕСРИ България, ИТ компания лидер в сферата на Географските информационни системи, търси да назначи Експерт ГИС и Геодезия.

Основни задължения
- Създаване и обработка на географски бази данни
- Теренно събиране на данни чрез мобилни ГИС приложения
- Обработка, създаване и анализ на картографски продукти в ГИС среда
- Подготовка на географски данни във вид, подходящ за работа с ГИС софтуер
- Участие в проекти за разработка на географски информационни системи, вкл. подготовка на данни и съпътстваща документация
- Тестване на ГИС системи и софтуер за съответствие с функционалните изисквания и за коректност и пълнота на географските данни
- Комуникация с клиенти и партньори
- Изготвяне на демонстрации на възможностите на софтуера пред потенциални клиенти
- Провеждане на обучения на потребители на ГИС системи и софтуер
- Участие в процесите по внедряване на софтуер, вкл. съпорт на място при клиента
- Други

Изисквания
- Висше образование в сферата на Геодезия, Маркшайдерство, География, ГИС, Информационни технологии, или друго приложимо
- Добро познаване и практически опит с работа с разнообразни софтуерни продукти, вкл. AutoCAD, CADIS, MCAD, или подобни
- Познания и опит с работа с ArcGIS е предимство
- Мин. 3г. релевантен опит
- Отлични комуникационни, организационни и аналитични умения
- Умения за работа в екип
- Отговорност и лоялност
- Инициативност и организираност

Предлагаме
- Отлична среда на работа
- Допълнително здравно осигуряване
- Възможност за кариерно развитие
- Работа в млад, професионален и мотивиран екип

Месторабота
София

Кандидатстване
За да кандидатствате за позицията, моля изпратете Автобиография с актуална снимка и Мотивационно писмо на jobs@esribulgaria.com като посочите Реф. номер: GG2023

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.

Във връзка с политиката на Есри България ООД за защита на личните данни, ние се ангажираме да обработваме поверително личните данни, които Вие ни изпращате във връзка с кандидатстването за тази обява. За да предприемем стъпки за разглеждане на Вашата кандидатура, ние ще разгледаме изпратената от Вас информация и в случай че сте подходящ за позицията ще се свържем с вас на посочените от Ваша страна контакти. Когато преценим, че сте неподходящ, ще изтрием Вашите лични данни в срок до 1 седмица. Ако преценим, че сте подходящ за нашата организация, но в момента няма отворена позиция за Вас, ще запазим Вашите лични данни на основание нашия легитимен интерес да подбираме и наемаме служители, които са проявили интерес към нас, за срока, за който сте изявили желание, а ако не сте посочили такъв – за срок до 6 /шест/ месеца.

Моля, не ни предоставяйте Ваша информация, която не е необходима с оглед на Вашето кандидатстване при нас.